Avex Steel Products s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1996 s cílem zajišťování vývoje, návrhů a výroby speciálních palet a kontejnerů pro pneumatikářský průmysl.

Avex Steel Products s.r.o. se stal jedním z největších světových výrobců a dodavatelů speciálních ocelových palet pro pneumatiky. Dále vyrábí ocelové palety a kontejnery pro jaderný, automobilový, chemický a stavební průmysl. Společnost nabízí možnost oprav používaných palet a kontejnerů.

Výrobní, kapacitní a prostorové možnosti umožňují rozšiřování sortimentu výroby a společnost tak dnes produkuje velké množství různých typů palet pro různé obory. Od roku 2004 je společnost a hlavní výroba centralizována v Otrokovicích. V říjnu 2005 byl otevřen nový sklad hutního materiálu s kapacitou 1000 tun s poloautomatizovaným systémem vychystávání materiálu.

Export

Avex Steel Products s.r.o. exportuje do více než 99 států celého světa. Naši zákazníci se nachází především v Evropě, ale současně i v Americe, Asii, Africe a Austrálii.

Optimalizace a náklady

Nabízíme logistické řešení potřeb zákazníka. Naše výrobky slouží k podstatnému snižování nákladů při skladování, výrobě a expedici různého druhu zboží. Logistika celého procesu výroby a prodeje zboží při použití paletizace umožňuje maximální využití prostor a použití mechanizace, zavedení výpočetní techniky do celého systému, a tím podstatně snižuje ztráty a škody, ulehčuje fyzickou práci a zajišťuje podmínky pro dodržování pravidel bezpečnosti práce.

Flexibilita

Výrobní kapacity jsou maximálně podřízeny požadavkům na splnění výroby velkých sérií v krátké době včetně návrhů, vývoje i dodávky. Reagujeme rychle, vyrábíme kvalitně, snažíme se v maximální míře vyhovět přáním zákazníků.

Expedice a logistika

Avex Steel Products s.r.o. poskytuje také podporu při logistických operacích. Oddělení logistiky ve firmě zabezpečuje bezproblémový přesun našich výrobků k zákazníkům. Logistický proces představuje zdroj přidané hodnoty poskytovaný zákazníkům spolu s výrobkem. Vyšší spolehlivost dodávek, rychlejší reakce a poskytované bezchybné služby - to jsou priority, na jejichž zlepšování neustále pracujeme.

Jdi nahoru